Aktualitātes

LPCA delegāti piedalās ,,World Trends Forum”.

/10.08.2014/

Šā gada 10.-11. aprīlī Rīgā norisinājās ,,World Trends Forum” . Foruma deviņu sesiju darba kārtībā tika analizēti jautājumi par būtiskām nākotnes tendencēm pasaules ekonomikas, enerģētikas, transporta un loģistikas, finanšu, pilsētvides un sabiedrības ilgtspējīgas attīstības jomā. Foruma mērķis ir kļūt par augsta līmeņa informācijas un ideju apmaiņas platformu, jaunu diskusiju vidi. Diskusijās ar pasaulē atzītiem intelektuāļiem un ekspertiem, valstu pārvaldes institūciju, sabiedrisko organizāciju, uzņēmējdarbības vides un jaunās paaudzes pārstāvjiem tika sniegta iespēja ielūkoties nākotnē un veidot uz attīstības tendencēm balstītus izaugsmes un sadarbības modeļus.

Foruma ekspertu vidū pasaules intelektuālā un ekonomikas elite: Patriks Diksons, Džefrijs Holenders, Deivids Rouens, Saimons Raits un citi.

Forums tika rīkots sadarbībā ar  Rīgas domi, Latvijas Zinātņu akadēmiju, Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru, kā arī Latvijas valdības pārstāvjiem un tā organizatoru iecere Rīgu, pasākuma norises laikā, pārvērst par centru, kas līdzīgs Londonai, Davosai, Sanktpēterburgai un Ņujorkai, satiekoties  pasaules ekonomikas elitei, transnacionālo kompāniju topmenedžmentam un to līderiem.

Tādas platformas kā ,,World Trends Forum” viennozīmīgi spēlē lietišķo sakaru katalizatora lomu un paātrina jaunu ideju realizāciju. Šeit rodas zinātnes, municipālās varas un biznesa sinerģija, veidojot noteiktu virsvērtību.

Latvijas Pasākumu Centru Asociāciju ,,World Trends Forum” forumā pārstāvēja asociācijas  valdes priekšsēdētājs Dainis Vītols un valdes locekle Inese Zagorska.

« Atpakaļ
© LPCA »